Misisauga Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Mississauga është qyteti perfekt për vizitorët nëse kërkon të shohësh verdhokët dhe krokusët teksa lulëzojnë para se të shrihet bora e fundit. Disa njerëz janë me fat nëse arrijnë ti shikojnë këto lule të bardha e delikate mes fjollave të dëborës. Tulipanët janë një lule tjetër popullore, që shihen kudo gjatë pranverës.
Kënaqësi
USD 176.30

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Meritë
USD 126.89

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Entuziaste
USD 106.85

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
Humor
USD 126.89

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Karakter
USD 192.33

Karakter

Trëndafila, gipsofila

Mirënjohje
USD 106.85

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Modesti
USD 106.85

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Të Dua Ende
USD 106.85

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Pritshmëri
USD 106.85

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Lidhjet e Dhembshurisë
USD 106.85

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Përjetësi
USD 149.59

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Respekt
USD 149.59

Respekt

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Pranim
USD 106.85

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Bashkim
USD 149.59

Bashkim

24 trëndafila

Fisnikëri
USD 126.89

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 149.59

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Mikpritje
USD 149.59

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 176.30

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Misisauga. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Misisauga kohët e fundit : -