Newmarket Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Entuziaste
USD 111.52

Entuziaste

Trëndafila

Meritë
USD 132.43

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 184.01

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 111.52

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Delikate
USD 111.52

Delikate

12 Trëndafila

Pritshmëri
USD 111.52

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Puthje
USD 156.13

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 111.52

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Ego
USD 111.52

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 111.52

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Bukuri madhështore
USD 111.52

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Shëndet i Mirë
USD 132.43

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO