Niagara Falls Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Dashuria e përgjegjshme
USD 112.48

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Kujtime Të Hirshme
USD 112.48

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Paç Fat
USD 91.39

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Entuziaste
USD 112.48

Entuziaste

Trëndafila

Dashuri e Shenjtë
USD 185.59

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

E ëmbël
USD 112.48

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 185.59

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Qëndrueshmëri
USD 133.57

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Puthje
USD 157.47

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Frymëzim
USD 185.59

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 112.48

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Përshtypje Që Zgjat
USD 185.59

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO