Orillia Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Entuziaste
USD 112.36

Entuziaste

Trëndafila

Delikate
USD 112.36

Delikate

12 Trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 185.39

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 112.36

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Puthje
USD 157.30

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 112.36

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Fisnike
USD 112.36

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Joshje e Gjatë
USD 157.30

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Bukuri madhështore
USD 112.36

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Krenare
USD 91.29

Krenare

12 Trëndafila

Të Dua Ende
USD 112.36

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Mjaft Më Kritikove
USD 112.36

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO