Oshava Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Besnike
USD 154.48

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Entuziaste
USD 110.34

Entuziaste

Trëndafila

Humor
USD 131.03

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Fyerje
USD 182.06

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 182.06

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Unitet
USD 131.03

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Puthje
USD 154.48

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 110.34

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Bukuri madhështore
USD 110.34

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Krenare
USD 89.65

Krenare

12 Trëndafila

Të Dua Ende
USD 110.34

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Lavdi
USD 110.34

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO