Owen Sound Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Zonjë Zemërbardhë
USD 112.19

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Entuziaste
USD 112.19

Entuziaste

Trëndafila

Forcë
USD 133.23

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 185.12

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Përulësi e Këndshme
USD 112.19

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Puthje
USD 157.07

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Kënaqësi
USD 185.12

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Pranim
USD 112.19

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Hutim
USD 185.12

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 157.07

Origjinale

12 Zambakë

Bukuri e Qëndrueshme
USD 91.16

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Bukuri madhështore
USD 112.19

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO