Pickering Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Entuziaste
USD 109.78

Entuziaste

Trëndafila

E shijshme
USD 153.70

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 181.14

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Puthje
USD 153.70

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 109.78

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Frymëzim
USD 181.14

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Thashethemëse
USD 197.61

Thashethemëse

72 Trëndafila

Mikpritje
USD 153.70

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Fitore
USD 109.78

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Përkryerje
USD 153.70

Përkryerje

24 Trëndafila

Bukuri madhështore
USD 109.78

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Arratisu Me Mua
USD 109.78

Arratisu Me Mua

Trëndafila

INFOINFOINFO