Sarnia Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri e Ndjeshme
USD 110.35

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

Entuziaste
USD 110.35

Entuziaste

Trëndafila

Strehim
USD 182.07

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Plot Shkëlqim
USD 110.35

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 182.07

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Puthje
USD 154.48

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Pranim
USD 110.35

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Hare e ardhshme
USD 110.35

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Thashethemëse
USD 198.62

Thashethemëse

72 Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 110.35

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Krenare
USD 89.66

Krenare

12 Trëndafila

Të Dua Ende
USD 110.35

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO