Sault Sainte Marie Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Rini
USD 112.07

Rini

Trëndafila dhe karafila

Entuziaste
USD 112.07

Entuziaste

Trëndafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 184.92

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Hutim
USD 184.92

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Puthje
USD 156.90

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 112.07

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Rehati
USD 184.92

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 112.07

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Bukuri madhështore
USD 112.07

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 133.09

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Krenare
USD 91.06

Krenare

12 Trëndafila

Të Dua Ende
USD 112.07

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO