Waterloo Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Meritë
USD 131.07

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Entuziaste
USD 110.37

Entuziaste

Trëndafila

Dashuri Për Natyrën
USD 154.52

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bukuri Tekanjoze
USD 110.37

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 182.12

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

E ëmbël
USD 110.37

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Puthje
USD 154.52

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 110.37

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Gjithnjë besnike
USD 131.07

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përkryerje
USD 154.52

Përkryerje

24 Trëndafila

Bukuri madhështore
USD 110.37

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Paqe
USD 110.37

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO