Welland Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Thashethemëse
USD 201.50

Thashethemëse

72 Trëndafila

Entuziaste
USD 111.94

Entuziaste

Trëndafila

Admirim i Fshehtë
USD 184.71

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

INFOINFOINFO
Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 184.71

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 132.93

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 111.94

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Puthje
USD 156.72

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim
USD 111.94

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Gazmore
USD 111.94

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 111.94

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Më Duaj Më Tepër
USD 111.94

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Krenare
USD 90.95

Krenare

12 Trëndafila

INFOINFOINFO