Al Jumajliah Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Al Jumayliyah ndodhet në afërsi të kreqytetit Katar dhe kopshteve botanike. Misioni i këtyre kopshteve është të studiojnë dhe identifikojnë bimët në Kuran. Në kopshte mund të gjendet lulja e qataf së bashku me lulet e shegës. Drunjtë e fiqve janë një pamje e zakonshme në këto kopshte.
E këndshme
USD 100.45

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Guximtare
USD 113.20

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 71.75

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 71.75

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Krenare
USD 100.45

Krenare

12 Trëndafila

Ndjenja Të Ngrohta
USD 81.32

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Mirënjohje
USD 71.75

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Urime
USD 100.45

Urime

Trëndafila dhe orkide

Unitet
USD 81.32

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Meritë
USD 81.32

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

E mrekullueshme
USD 100.45

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Zonjë e Bukur
USD 71.75

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Rehati
USD 113.20

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Paç Fat
USD 100.45

Paç Fat

12 Trëndafila

Bukuri Tekanjoze
USD 71.75

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Fisnikëri
USD 81.32

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Pajtim
USD 113.20

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Dashuria e Gruas
USD 71.75

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top