Ar Rajan Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Ar Rayyan është një komunë e madhe e cila ndodhet në afërsi të Kopshteve Botanike Kuranore. Lulja e katafit është një pamje e zakonshme së bashku edhe me lulet e shegës.Dedikuar studimit të bimëve të cilat përmenden në Kuran poashtu mund të gjenden edhe pemët e fiqve.
E këndshme
USD 101.11

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Krenare
USD 101.11

Krenare

12 Trëndafila

Dashuri e Ftohtë
USD 72.22

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Frymëzim
USD 113.95

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Serenatë
USD 113.95

Serenatë

Orkid

Mjaft Më Kritikove
USD 72.22

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 72.22

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Jeta Është e Ëmbël
USD 113.95

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Fillimi i Miqësisë
USD 101.11

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Urime
USD 101.11

Urime

Trëndafila dhe orkide

Mbrojtje
USD 81.85

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Elegancë
USD 72.22

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Buzëqeshëse
USD 72.22

Buzëqeshëse

Trëndafila

Madhështore
USD 113.95

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Kujtime Të Hirshme
USD 72.22

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 113.95

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Rrezikojmë
USD 72.22

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Mendime Qiellore
USD 113.95

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Top