Lo Prado Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Pranim Dashurie
USD 71.87

Pranim Dashurie

Trëndafila

Magjepsëse
USD 129.37

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Unitet
USD 93.43

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 100.62

Origjinale

12 Zambakë

Hijeshi e Pjekur
USD 71.87

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Misterioze
USD 93.43

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 71.87

Shpresë

Gerbera

Plot Shkëlqim
USD 71.87

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Të Përkas Ty
USD 93.43

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Qëndrueshmëri
USD 93.43

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 129.37

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Dashuri e mrekullueshme
USD 71.87

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

INFOINFOINFO