Chat with us, powered by LiveChat

Puente Alto Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Nëse vizitorët duan të shohin zambakët në formë ylli qyteti i Puente Alto është vendi i duhur. Jo vetëm që janë zambakët rozë dhe të bardhë një pamje e zakonshme, por edhe rodendronët dhe margaritarët e pikturuar. Trëndafilat janë gjithmonë popullorë ndër banorët vendas, së bashku me lulediellin e madh e të verdhë gjatë mujave të verës.

Bukuri Pa Ndjenja
USD 67.60

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Unitet
USD 67.60

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Rini
USD 128.43

Rini

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Ego
USD 67.60

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Origjinale
USD 87.88

Origjinale

12 Zambakë

Paç Fat
USD 96.57

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Luks
USD 87.88

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Virtyt
USD 67.60

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 87.88

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Falënderim
USD 101.40

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Kotësi
USD 87.88

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Qëndrueshmëri
USD 67.60

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

INFOINFOINFO