Punta Arenas Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Kapem Pas Teje
USD 72.67

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Besnike
USD 101.73

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Unitet
USD 94.47

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 101.73

Origjinale

12 Zambakë

E re
USD 72.67

E re

Zambakë dhe trëndafila

Jetë e Lumtur
USD 94.47

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Kujdesi Amënor
USD 101.73

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 130.80

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Bukuri e Ndjeshme
USD 72.67

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Qëndrueshmëri
USD 94.47

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Magjepsje
USD 72.67

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Dashuri e mrekullueshme
USD 72.67

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

INFOINFOINFO