Santiago de Kili Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Santiago është shtëpia e disa bimë dhe luleve vendase dhe të importuara, përfshirë këtu edhe disa orkide delikate apo zambakë uji. Panjat japoneze si dantellë i jep një ngjyrë të ndritshme rrugëve të qytetit, dhe është e vështirë të mos vihen re fuhsciat vibrante kur këto bimë janë në lulëzim. Impatientët dhe geraniumë shihen kudo në kopshtet e qytetit, dhe këto lule të bukura mund të gjenden gjithashtu nëpër vazo në rrugica dhe dyer.
Kujtime Të Hirshme
USD 65.49

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Origjinale
USD 91.68

Origjinale

12 Zambakë

Dashuri e Pastër
USD 117.88

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Buzëqeshëse
USD 65.49

Buzëqeshëse

Trëndafila

Bukuri Tekanjoze
USD 65.49

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Shije e Mirë
USD 117.88

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

INFOINFOINFO
Frymëzim
USD 117.88

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Mjaft Më Kritikove
USD 65.49

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Paç Fat
USD 65.49

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri e Ndjeshme
USD 65.49

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

Pajtim
USD 117.88

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Shpërblim Për Mirësi
USD 117.88

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri Besuese
USD 117.88

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Fillimi i Miqësisë
USD 91.68

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Luks
USD 65.49

Luks

Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 117.88

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Martesë e Lumtur
USD 117.88

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Ngasje
USD 117.88

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top