Talka Dërgim Lulesh (Luleshitës)


E ëmbël
USD 72.63

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Falënderim
USD 130.73

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Magjepsëse
USD 130.73

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E re
USD 72.63

E re

Zambakë dhe trëndafila

Unitet
USD 94.42

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Delikate
USD 72.63

Delikate

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 101.68

Origjinale

12 Zambakë

Dashuri e mrekullueshme
USD 72.63

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Përsosmëri
USD 72.63

Përsosmëri

6 Trëndafila

INFOINFOINFO
Rrezikojmë
USD 72.63

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Qëndrueshmëri
USD 94.42

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Durim
USD 72.63

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

INFOINFOINFO