Vina del Mar Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Qyteti i Vina del Mar është krenar për kopshtet e bukura që janë shtëpia e një shumëllojshmërie të luleve vendase dhe të importuara. Zambakët aromatik janë një pamje e zakonshme në pranverë dhe gjatë muajve të verës, së bashku me trëndafilat e egër dhe ata të kultivuar. Helikoniat dhe madje edhe tulipanët gjithashtu mund të gjenden në kopshtet e qytetit, së bashku me llojet e tjera të bulëzave në lulëzim.
Elegancë
USD 70.25

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Origjinale
USD 98.35

Origjinale

12 Zambakë

Buzëqeshëse
USD 70.25

Buzëqeshëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri Tekanjoze
USD 70.25

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Shije e Mirë
USD 126.44

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Frymëzim
USD 126.44

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mjaft Më Kritikove
USD 70.25

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Paç Fat
USD 70.25

Paç Fat

12 Trëndafila

Më Duaj Më Tepër
USD 70.25

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

INFOINFOINFO
Luks
USD 70.25

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Shpërblim Për Mirësi
USD 126.44

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Dëshirë
USD 126.44

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Luks
USD 70.25

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Admirim i Fshehtë
USD 126.44

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Përulësi e Këndshme
USD 70.25

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Martesë e Lumtur
USD 126.44

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Lavdi
USD 70.25

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

E këndshme
USD 98.35

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO