Peking Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Banorët e Pekinit janë krenarë për trëndafilat dhe bozhuret e tyre që i kultivojnë në kopshte dhe vizitorët udhëtojnë nga e gjithë bota kur kët lule janë duke lulëzuar. Ka mbi 300 varietete të orkideve në këtë qytet, përfshirë këtu edhe disa specie jashtzakonisht të rralla. Vizitorët mund të kënaqen me zambakët aromatik, së bashku me tulipanët e bukur dhe zogjt e ndritshëm me ngjyra të parajsës.
E dhimbsur
USD 87.07

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Kthjelltësi
USD 87.07

Kthjelltësi

8 trëndafila

E mrekullueshme
USD 121.90

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Melodioze
USD 121.90

Melodioze

24 Trëndafila

Ashpërsi
USD 87.07

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Elegante
USD 87.07

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 156.73

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Ego
USD 87.07

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Krenare
USD 87.07

Krenare

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Festim
USD 141.69

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Nënshtrim
USD 141.69

Nënshtrim

24 Trëndafila

Joshje Sekrete
USD 101.92

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

INFOINFOINFO
Shije e Mirë
USD 141.69

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Fisnikëri
USD 101.92

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 87.07

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 101.92

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Mjaft Më Kritikove
USD 87.07

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Admirim i Fshehtë
USD 141.69

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

INFOINFOINFO
Top