Zhumadian Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Zhumadian është një qytet i vogël me një koleksion të madh të luleve vendase ku përfshihen edhe disa lloje të lotuseve ekzotik dhe orkideve. Zambakët e ujit në ngjyrë të çelur shihen kudo rreth qytetit, e këto lule poashtu mund të gjenden edhe në kopshtet publike dhe private. Jaseminët dhe lulemustaqet janë poashtu popullore si dhe aroma e këtyre luleve e mbushin ajrin gjatë muajve të ngrohtë të verës.
Ashpërsi
USD 67.86

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Entuziaste
USD 67.86

Entuziaste

Trëndafila

Kënaqësi
USD 122.71

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 95.01

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Përkryerje
USD 95.01

Përkryerje

24 Trëndafila

Buzëqeshëse
USD 67.86

Buzëqeshëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 70.63

Paç Fat

12 Trëndafila

Dashuri e Pastër
USD 122.16

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

Melodioze
USD 95.01

Melodioze

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
E përjetshme
USD 67.86

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Unitet
USD 88.64

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 122.16

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Përjetësi
USD 95.01

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Elegancë
USD 67.86

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 67.86

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 67.86

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Dashuri e mrekullueshme
USD 67.86

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Qejf
USD 122.71

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Zhumadian. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Zhumadian kohët e fundit : -