Bishkek Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Joshje Sekrete
USD 122.54

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 169.52

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Misterioze
USD 122.54

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Virtyt
USD 91.91

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Shije e Mirë
USD 169.52

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Delikate
USD 91.91

Delikate

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Kotësi
USD 128.67

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Krenare
USD 102.12

Krenare

12 Trëndafila

Flirtim
USD 91.91

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO
Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 122.54

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Frymëzim
USD 169.52

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Hare e ardhshme
USD 91.91

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 169.52

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Imagjinatë
USD 91.91

Imagjinatë

12 Trëndafila

E paharrueshme
USD 91.91

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

INFOINFOINFO
Moderne
USD 91.91

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Mirënjohje
USD 91.91

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Ndjenja Të Ngrohta
USD 122.54

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Top