Barranquilla Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Barranquilla është një qytet historik dhe kulturor i rëndësishëm që përdor lule në pothuajse të gjitha festimet e saj. Disa nga lule të njohura përfshijnë lulet në ngjyrë të ndritshme flake nga pema me të njëjtin emër, së bashku me bimën simbolike të qytetit që është Cayena ose hibiskusi kinez. Orkidetë janë pothuajse gjithmonë në lulëzim, së bashkë me zambakët aromatik, dhe karafilat me ngjyrë të ndritshme.

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 115.36

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Entuziaste
USD 61.11

Entuziaste

Trëndafila

Magjepsje
USD 61.11

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Bukuri Tekanjoze
USD 61.11

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Shije e Mirë
USD 115.36

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Puthje
USD 85.55

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 115.36

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Luks
USD 61.11

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Rrezikojmë
USD 61.11

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

INFOINFOINFO
Virtyt
USD 61.11

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Zonjë e Bukur
USD 61.11

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

Buzëqeshëse
USD 61.11

Buzëqeshëse

Trëndafila

INFOINFOINFO