Bukuri Pa Ndjenja

Bukuri Pa Ndjenja
Kodi i Produktit: prod137
1 zambak yll i verdhë, karafila rozë, trëndafila të kuq, gerbera të verdha dhe portokalli. Përfshihet shportë dhe kartolinë përshëndetëse (falas).

Please note we are now unable to accept more orders for delivery on Valentines Day. We we reopen our online ordering on 16th February.