Bogota Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Bogota është krenare për shumëllojshmërinë mbresëlënëse të luleve vendase dhe të importuara ku përfshihen edhe 564 lloje të orkideve. Lulet e diellit në ngjyrë të verdhë të ndritshme kanë një domethënie të veçantë për banorët dhe këto lule të mëdha shpesh janë pjesë e buqetave me lule. Lule tjera të njohura në këtë zonë janë disa lloje të trëndafilave, së bashku me helikoniat ngjyrë të kuqe, të verdhë dhe portokalli dhe zogjtë e parajsës.
Meritë
USD 74.32

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Përulësi e Këndshme
USD 54.05

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Joshëse
USD 54.05

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Mashtrim
USD 54.05

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 102.69

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Shpërblim Për Mirësi
USD 97.29

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Ndjenja Të Ngrohta
USD 74.32

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Për Natyrën
USD 75.67

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Pajtim
USD 102.69

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Besnike
USD 75.67

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Hutim
USD 102.69

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Kotësi
USD 75.67

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 102.69

Vdes për ty

Trëndafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 54.05

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Kënaqësi
USD 102.69

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 102.69

Nënshtrim

24 Trëndafila

Kthjelltësi
USD 54.05

Kthjelltësi

8 trëndafila

Puthje
USD 75.67

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top