Medellín Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Shtëpia e një kopshti botanik që krenohet me mbi 4500 lule, qyteti i Medellin gjithmonë duket se është në lulëzim. Ka një koleksion të madh të orkideve që përfshijnë disa varietete të rralla, së bashku me disa lloje të zambakëve aromatik. Helikoniat dhe zogjtë e parajsës shihen kudo, së bashku me lulet e mëdha të hibiskusëve në formë disku.
Mirënjohje
USD 55.77

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Joshje Sekrete
USD 76.17

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Tërheqje
USD 105.28

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Thashethemëse
USD 100.38

Thashethemëse

72 Trëndafila

Elegancë
USD 55.77

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Karakter
USD 100.38

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
E paharrueshme
USD 55.77

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Krenare
USD 54.41

Krenare

12 Trëndafila

Pafajësi
USD 105.28

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Durim
USD 55.77

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 76.17

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Magjepsje
USD 55.77

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Qëndrueshmëri
USD 76.17

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

E dhimbsur
USD 55.77

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Shije e Mirë
USD 105.28

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

INFOINFOINFO
Pafajësi
USD 105.28

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

Forcë
USD 76.17

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Përjetësi
USD 78.08

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Medellín. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Medellín kohët e fundit : -