Çunçon Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Dashuri e mrekullueshme
USD 79.88

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Më Duaj Më Tepër
USD 79.88

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 79.88

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Dashuri e Shenjtë
USD 140.88

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 79.88

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Ego
USD 79.88

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 140.88

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Nënshtrim
USD 140.88

Nënshtrim

24 Trëndafila

Pranim Dashurie
USD 79.88

Pranim Dashurie

Trëndafila

INFOINFOINFO
Humor
USD 101.67

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Tërheqje
USD 140.88

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Gazmore
USD 79.88

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

INFOINFOINFO