Busan Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Busan është një qytet portual në zhvillim ku rriten disa lloje të bimëve dhe luleve vendase. Disa nga lulet vendase janë hibiskuslt, trëndafilat së bashkue me orkidetë ekzotike. Kameliat dhe zambakët poashtu shihen duke u rritur në Busan. Forsinthiat dhe koreopset janë ndër lulet popullore të banorëve.
Ashpërsi
USD 90.74

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Humor
USD 105.07

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Kujtime Të Hirshme
USD 90.74

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 90.74

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Dëshirë
USD 146.14

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Guximtare
USD 146.14

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Hutim
USD 146.14

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

Urtësi
USD 90.74

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

Falënderim
USD 146.14

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO
Arratisu Me Mua
USD 90.74

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Kënaqësi
USD 146.14

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Respekt
USD 127.04

Respekt

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Lartësi
USD 127.04

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

Seksi
USD 133.72

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 90.74

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Lidhjet e Dhembshurisë
USD 90.74

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Modesti
USD 90.74

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Dashuri e Braktisur
USD 146.14

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Top