Daegu Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Daegu është shtëpia e një baze të madhe ushtarake amerikane si dhe e disa luleve vendase. Tulipanët shumëngjyrësh janë një pamje e zakonshme në pranverë, së bashku me trëndafilat dhe koreopset. Hibiskusët dhe kameliat janë lule kombëtare që rriten në Daegu. Poashtu ka edhe disa lloje të orkideve që rriten në këtë zonë.
Bukuri e Qëndrueshme
USD 66.30

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Rini
USD 72.94

Rini

Trëndafila dhe karafila

Mbyllje Hesapi
USD 92.83

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Falënderim
USD 128.63

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 128.63

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Seksi
USD 132.61

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E mrekullueshme
USD 102.11

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 128.63

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Vetmi
USD 102.11

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO
Qëndrueshmëri
USD 92.83

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Magjepsëse
USD 128.63

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Pafajësi
USD 128.63

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Zonjë Zemërbardhë
USD 72.94

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Mbyllje Hesapi
USD 92.83

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Të Dua Ende
USD 72.94

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E re
USD 72.94

E re

Zambakë dhe trëndafila

Joshëse
USD 72.94

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Hijeshi e Pjekur
USD 72.94

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO
Top