Chat with us, powered by LiveChat

Gangneung Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Durim
USD 72.37

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Madhështore
USD 129.81

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Pritshmëri
USD 61.90

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 102.40

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Paç Fat
USD 73.91

Paç Fat

12 Trëndafila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 71.14

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 72.37

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Përulësi
USD 72.37

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Ndjenja Të Ngrohta
USD 100.86

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Luks
USD 90.47

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Pranim
USD 72.37

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 73.91

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

INFOINFOINFO