Haenam Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Më Duaj Më Tepër
USD 80.34

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Joshje
USD 102.25

Joshje

12 Trëndafila

Shëndet i Mirë
USD 102.25

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Unitet
USD 102.25

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Ego
USD 80.34

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Pranim
USD 80.34

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 141.70

Nënshtrim

24 Trëndafila

Humor
USD 102.25

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Shpërblim Për Mirësi
USD 144.62

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
E shijshme
USD 112.48

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Mashtrim
USD 80.34

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Dashuri Besuese
USD 141.70

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

INFOINFOINFO