Haseong Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Unitet
USD 103.39

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Më Duaj Më Tepër
USD 81.23

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 81.23

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 81.23

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Ego
USD 81.23

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Nënshtrim
USD 143.27

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Fillimi i Miqësisë
USD 113.73

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Humor
USD 103.39

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Modesti
USD 81.23

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 146.22

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

E shijshme
USD 113.73

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

E paharrueshme
USD 81.23

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

INFOINFOINFO