Hongch’ŏn Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Më Duaj Më Tepër
USD 80.60

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

E re
USD 80.60

E re

Zambakë dhe trëndafila

Ego
USD 80.60

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 112.84

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 80.60

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Rehati
USD 142.15

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO
Ego
USD 80.60

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 142.15

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Nënshtrim
USD 142.15

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Humor
USD 102.58

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Jeta Është e Ëmbël
USD 142.15

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

E përjetshme
USD 80.60

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

INFOINFOINFO