Hwawŏn Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Më Duaj Më Tepër
USD 79.73

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Meritë
USD 101.47

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

E këndshme
USD 111.62

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 111.62

Besnikëri

24 Trëndafila

Martesë e Lumtur
USD 140.61

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Mikpritje
USD 111.62

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Ego
USD 79.73

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Joshje e Gjatë
USD 111.62

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

E ëmbël
USD 79.73

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 101.47

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Nënshtrim
USD 140.61

Nënshtrim

24 Trëndafila

E shijshme
USD 111.62

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO