Inçon Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Inch’on është një qytet që rritet me shpejtësi, ideal për plazhet dhe adhuruesit e luleve. Afërsia e tijë me Detin e Verdhë sigurojnë që të ketë shumë plazhe ndërsa klima e nxehtë është ideale për rritjen e luleve. Disa nga varietet që mund të gjenden në Inch’on janë hibiskusët dhe kameliat. Trëndafilat dhe zambakët janë ndër më të preferuarat, posaçërisht për ditëlindje.
Bukuri e Qëndrueshme
USD 68.13

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Serenatë
USD 132.16

Serenatë

Orkid

Besnikëri
USD 104.91

Besnikëri

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Shëndet i Mirë
USD 95.38

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Mbyllje Hesapi
USD 95.38

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 132.16

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
E mrekullueshme
USD 104.91

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Vetmi
USD 104.91

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Qëndrueshmëri
USD 95.38

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

INFOINFOINFO
Buzëqeshëse
USD 74.94

Buzëqeshëse

Trëndafila

Pafajësi
USD 132.16

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 132.16

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Përqafime
USD 95.38

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Shije e Mirë
USD 132.16

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Jetë e Lumtur
USD 95.38

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Shpirtmirësi e Përkryer
USD 74.94

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

E ëmbël
USD 74.94

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Falënderim
USD 132.16

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Inçon. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Inçon kohët e fundit : -