Chat with us, powered by LiveChat

Kŭmsan Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Madhështore
USD 130.05

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Zonjë Zemërbardhë
USD 72.51

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 71.27

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 72.51

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Ndjenja Të Ngrohta
USD 101.05

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

Bukuri e Ndjeshme
USD 72.51

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Pranim
USD 72.51

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 74.05

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Dashuri e Ftohtë
USD 72.51

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Modesti
USD 90.64

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Joshje e Gjatë
USD 90.64

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Zonjë e Bukur
USD 72.51

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO