Kijang Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Më Duaj Më Tepër
USD 80.62

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Misterioze
USD 102.61

Misterioze

12 Trëndafila

Fyerje
USD 142.18

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Ego
USD 80.62

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Hijeshi e Pjekur
USD 80.62

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Seksi
USD 146.58

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E re
USD 80.62

E re

Zambakë dhe trëndafila

Nënshtrim
USD 142.18

Nënshtrim

24 Trëndafila

Fillimi i Miqësisë
USD 112.87

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Humor
USD 102.61

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 142.18

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 145.12

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO