Kjongju Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Më Duaj Më Tepër
USD 79.76

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Bukuri e Ndjeshme
USD 79.76

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

Ego
USD 79.76

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 79.76

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Pavdekshmëri
USD 79.76

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Magjepsje
USD 79.76

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
E përjetshme
USD 79.76

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Nënshtrim
USD 140.68

Nënshtrim

24 Trëndafila

Hutim
USD 140.68

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

INFOINFOINFO
Përqafime
USD 101.52

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Humor
USD 101.52

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Shpërblim Për Mirësi
USD 143.58

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO