Kwangyang Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Më Duaj Më Tepër
USD 80.26

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Hare e ardhshme
USD 80.26

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Mahnitëse
USD 144.47

Mahnitëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Durim
USD 80.26

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Imagjinatë
USD 80.26

Imagjinatë

12 Trëndafila

Pafajësi
USD 141.55

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Ego
USD 80.26

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Nënshtrim
USD 141.55

Nënshtrim

24 Trëndafila

Humor
USD 102.15

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Kthjelltësi
USD 80.26

Kthjelltësi

8 trëndafila

Shpërblim Për Mirësi
USD 144.47

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

E shijshme
USD 112.37

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO