Mungyeong Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Më Duaj Më Tepër
USD 79.73

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Dëshirë
USD 140.62

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Ego
USD 79.73

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përulësi
USD 79.73

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Hijeshi e Pjekur
USD 79.73

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Jetë e Lumtur
USD 101.48

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Pranim
USD 79.73

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Përsosmëri
USD 79.73

Përsosmëri

6 Trëndafila

Nënshtrim
USD 140.62

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Humor
USD 101.48

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Shpërblim Për Mirësi
USD 143.52

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

E shijshme
USD 111.63

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO