Puan Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Më Duaj Më Tepër
USD 79.49

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Imagjinatë
USD 79.49

Imagjinatë

12 Trëndafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 79.49

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Bukuri Shpirtërore
USD 140.20

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Ego
USD 79.49

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Përulësi e Këndshme
USD 79.49

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Ego
USD 79.49

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Nënshtrim
USD 140.20

Nënshtrim

24 Trëndafila

Meritë
USD 101.17

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Humor
USD 101.17

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Shpërblim Për Mirësi
USD 143.09

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

E shijshme
USD 111.29

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO