Sangju Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Më Duaj Më Tepër
USD 80.13

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Mikpritje
USD 112.18

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Seksi
USD 145.69

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 80.13

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Ego
USD 80.13

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Jetë e Lumtur
USD 101.98

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 80.13

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Jeta Është e Ëmbël
USD 141.32

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Festim
USD 141.32

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 141.32

Nënshtrim

24 Trëndafila

Humor
USD 101.98

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Shpërblim Për Mirësi
USD 144.23

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

INFOINFOINFO