Seul Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Seuli është kryeqyteti i Koresë së Jugut, një qytet historik si dhe shtëpia e disa luleve vendase. Kopshtet botanike janë shtlpia e mbi 1300 bimëve dhe luleve vendase koreane. Disa nga lulet që vizitorët mund të shohin këtu janë rodendronët dhe azaleat shumëngjyrëshe. Zambakët dhe orkidetë së bashku me trëndafilat poashtu mund të shihen në kopshtet e Seulit.
Joshje
USD 94.65

Joshje

12 Trëndafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 67.60

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

E paharrueshme
USD 74.36

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

INFOINFOINFO
Rehati
USD 131.15

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Pranim Dashurie
USD 74.36

Pranim Dashurie

Trëndafila

Zonjë Zemërbardhë
USD 74.36

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 94.65

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Kotësi
USD 104.11

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 131.15

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Guximtare
USD 131.15

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

E mrekullueshme
USD 104.11

E mrekullueshme

12 Trëndafila dhe zambakë

Vetmi
USD 104.11

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO
Seksi
USD 135.21

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Qëndrueshmëri
USD 94.65

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

Qejf
USD 131.15

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 74.36

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Pafajësi
USD 131.15

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 74.36

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Top