Taesal-li Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Më Duaj Më Tepër
USD 78.91

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Përulësi
USD 78.91

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Krenare
USD 71.74

Krenare

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 110.47

Besnikëri

24 Trëndafila

Pranim
USD 78.91

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Qejf
USD 139.17

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Ego
USD 78.91

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Bukuri madhështore
USD 78.91

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

E hirshme
USD 78.91

E hirshme

Karafila , trëndafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 139.17

Nënshtrim

24 Trëndafila

E këndshme
USD 110.47

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Humor
USD 100.43

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

INFOINFOINFO