Yesan Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Më Duaj Më Tepër
USD 79.70

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Kujdesi Amënor
USD 111.58

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Puthje
USD 111.58

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Ego
USD 79.70

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Lavdi
USD 79.70

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Pranim
USD 79.70

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Nënshtrim
USD 140.56

Nënshtrim

24 Trëndafila

Unitet
USD 101.44

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 140.56

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 79.70

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Humor
USD 101.44

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Hare e ardhshme
USD 79.70

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

INFOINFOINFO