Kartago Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Cartago është i vendosur pranë njërit nga kopshtet botanike më të mëdhenjë të vendit, shtëpia e mbi 15.000 varieteteve të bimëve lulëzuese. Disa prej këtyre bimëve popullore, vizitorët mund ti gjejnë duke lulëzuar gjatë gjithë vitit, përfshirë edhe bromeliad në ngjyrë rozë, të kuqe e të verdhë ose portokalli si dhe helikoniat. Orkidetë dhe zambakët janë një pamje e zakonshme dhe aroma e këndshme e këtyre luleve mbush ajrin, kur bimët janë në lulëzim.
Puthje
USD 44.25

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Hare e ardhshme
USD 31.61

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Pranim
USD 31.61

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 41.09

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Guximtare
USD 56.90

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Martesë e Lumtur
USD 56.90

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 31.61

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Kthjelltësi
USD 31.61

Kthjelltësi

8 trëndafila

Jetë e Lumtur
USD 41.09

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Karakter
USD 56.90

Karakter

Trëndafila, gipsofila

E paharrueshme
USD 31.61

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Pavdekshmëri
USD 31.61

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Entuziaste
USD 31.61

Entuziaste

Trëndafila

Meritë
USD 41.09

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

Ashpërsi
USD 31.61

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

INFOINFOINFO
Ego
USD 31.61

Ego

Trëndafila, karafila dhe gipsofila

Pranim Dashurie
USD 31.61

Pranim Dashurie

Trëndafila

Magjepsje
USD 31.61

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Top