Kiudad Quesada Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Orkidetë janë gjithmonë një pamje e zakonshme në Ciudad Quesada së bashku me zambakët merimangë dhe ata në formë ylli. Një tjetër lule e preferuar sezonale janë edhe zambakët e mëdhenjë në formë zileje të cilat shihen kudo në qytet gjatë Pashkëve. Karafilat dhe gerberat dhurohen shpesh si shenjë e miqësisë dhe këto lule mund të gjenden duke lulëzuar të gjithë qytetin.
Puthje
USD 44.78

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 47.98

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Shpresë
USD 31.99

Shpresë

Gerbera

INFOINFOINFO
Durim
USD 31.99

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Fisnikëri
USD 41.58

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Frymëzim
USD 57.58

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Fisnike
USD 31.99

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Kotësi
USD 44.78

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Rrezikojmë
USD 31.99

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

INFOINFOINFO
Optimizëm
USD 47.98

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

E butë
USD 44.78

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Mbrojtje
USD 41.58

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 44.78

Besnikëri

24 Trëndafila

Ashpërsi
USD 31.99

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Dashuria e Gruas
USD 31.99

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Joshje
USD 41.58

Joshje

12 Trëndafila

E paharrueshme
USD 31.99

E paharrueshme

6 Trëndafila dhe lule të vogla

Përjetësi
USD 44.78

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
Next page(Page2)