Chat with us, powered by LiveChat

Kurridabat Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Curridabat është një qytet i njohur për orkide, por këto nuk janë të vetmet lule popullore ndër banorët. Helikoniat dhe zogjtë e parajsës bëjnë një deklaratë të guximshme, kur këto lule të ndritshme janë në lulëzim, dhe aroma e pasur e zambakëve në formë ylli dhe zambakëve në formë zileje shpesh e mbushin ajrin në pranverë. Margaritarët, gerberat dhe hibiskusët gjithashtu gjenden duke lulëzuar në këtë kryeqytet.

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 72.52

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Jetë e Lumtur
USD 55.79

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Optimizëm
USD 63.75

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Kapem Pas Teje
USD 55.79

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

E ëmbël
USD 52.60

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Modesti
USD 72.52

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Frymëzim
USD 72.52

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Rini
USD 84.79

Rini

Trëndafila dhe karafila

Magjepsje
USD 55.79

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Unitet
USD 55.79

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Shpresë
USD 55.79

Shpresë

Gerbera

Humor
USD 55.79

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

INFOINFOINFO