Zagreb Dërgim Lulesh (Luleshitës)

E ëmbël
USD 54.65

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Nënshtrim
USD 101.34

Nënshtrim

24 Trëndafila

Thellësisht e Dashuruar
USD 54.65

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Kapem Pas Teje
USD 54.65

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFOINFO
Më Duaj Më Tepër
USD 54.65

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Fillimi i Miqësisë
USD 76.50

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Origjinale
USD 76.50

Origjinale

12 Zambakë

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 54.65

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFOINFO
Mbrojtje
USD 73.28

Mbrojtje

Zambakë, trëndafila , orkide dhe livande

Dëshirë
USD 101.34

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Buzëqeshëse
USD 54.65

Buzëqeshëse

Trëndafila

E re
USD 54.65

E re

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFOINFO
Arratisu Me Mua
USD 54.65

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Shpresë
USD 54.65

Shpresë

Gerbera

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 54.65

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Të Përkas Ty
USD 73.28

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFOINFO