Ad Dasmah Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Ad Damah ose Dasma është një qytet i vogël në Kuvajt. Ndodhet në provincën më të rëndësishme të vendit. Në të gjithë zonën vizitorët mund të shohin drunjtë me palma dhe shkurret e shkretëtirës, së bashku me disa lloje lulesh. Disa nga lulet që rriten në qytet janë margaritarët dhe kistançet. Trëndafilat e shkretëtirës janë të zakonshme, së bashku me arafaj dhe lulet e saja të vogla e të verdha.
Optimizëm
USD 76.46

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Dashuria e përgjegjshme
USD 102.87

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 76.46

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Guximtare
USD 171.83

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Elegante
USD 76.46

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 123.73

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bashkim
USD 144.02

Bashkim

24 trëndafila

Bukuri madhështore
USD 102.87

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

E ëmbël
USD 102.87

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Bukuri Shpirtërore
USD 171.83

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 102.87

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Fitore
USD 102.87

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 102.87

Shpresë

Gerbera

Admirim i Fshehtë
USD 171.83

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

E butë
USD 144.02

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 102.87

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

E këndshme
USD 144.02

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

E re
USD 102.87

E re

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Ad Dasmah. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Ad Dasmah kohët e fundit : -